ХТО МИ Є

Resource Studio – простір, у якому всі завжди в ресурсі. Ми – амбітна команда, яка виявляє та тренує соціальні навички (софт скіли) особистості, перетворює студента на впевненого, стратегічно орієнтованого кандидата. 

За 7 років роботи на ринку, п’ять з яких – зі студентською спільнотою, переконались, що відмінні університетські знання не є запорукою отримання бажаної професії, якщо їх не вміти презентувати потенційному роботодавцю. Тому наша мета – відкрити Вашу найкращу версію “себе” для здійснення кар’єрного стрибку в “океан” національних та міжнародних структур. 

Як колишні “мисливці за головами” (HR-менеджери) стверджуємо, що роботодавці шукають спеціалістів, які зможуть не тільки блискавично виконувати робочі обов’язки, а й знайдуть “спільну мову” з колективом. І завдання співробітника з підбору кадрів, полягає у виокремленні переваг компанії у співвідношенні з характеристиками ідеального кандидата та формування рекламної платформи особистого бренду (компанії). Фахівці Resource Studio навчать Вас, як правильно презентувати “себе” більш ефективно, що суттєво підвищить Ваші шанси на сучасному ринку праці. 

Компанія ґрунтує свою діяльність на рішенні Національної агенції із забезпечення якості вищої освіти та відповідає рекомендаціям, щодо критеріїв оцінювання якості освітньої програми ВНЗ України. Наша студія працює в колаборації із вишами, таким чином, ви отримуєте повний спектр необхідних навичок soft skills (наша студія) та hard skills (ваш ВНЗ) . Якщо ваш вік до 29 років проходження тренінгів у рамках курсу “Апгрейд власного софту” здійснюється на безоплатній основі, тобто безкоштовно.

НАША КОМАНДА

Андрій Чеверда

Директор

Крістіна Устименко

Заступниця директора з питань комунікації та співробітництва

Анастасія Возович

Менеджерка з питань комунікації закордоном
Перспективи працевлаштування та пошук стажувань

Олександр Полісаєв

Основи фізіогноміки
Самопрезентація у соц. мережах
Нейролінгвістичне програмування

Олександра Поліщук

Основи фізіогноміки
Самопрезентація у соц. мережах

Юлія Осмоловська

Базові основи переговорів
Залізна леді в переговорах
Лідерство: секретні знання

Євгеній Татарінов

Ефективне управління карʼєрою
Маніпулювання у комунікації

Анна Гарус

Працевлаштування та стажування молоді
Пошук грантів та грантових програм

Дмитро Золотухін

Практично-рольовий тренінг "Red Team"
Пошук та верифікація інформації в інтернеті "OSINT-Academy"

Оксана Чуб

Емоційний інтелект
Лідерство
Ефективна професійна комунікація

Олександр Шевченко

Playback-театр
"Проявлення", "Акторська імпровізація"

Олена Нікольська

Критичне мислення
Емоційний інтелект
Подолання стресу

Прокрутити вгору